• Poliüretan ve Pvc Flexible Hortumlar

  Ero-Plas 1998 yılından bu yana başta Otomotiv olmak üzere, Beyaz Eşya, Ambalaj ve Havalandırma gibi birçok sektöre çözüm ortaklığı yapmaktadır. Yaklaşık 20 yıldır kendi binasında faaliyet gösteren ve sağlam adımlarla büyüyen firma güçlü mali yapısını bünyesinde bulundurduğu birbirinden farklı üretim grubuna borçludur. Üretiminde ; plastik enjeksiyon üretim grubu, plastik enjeksiyon kalıp üretimi grubu, plastik file grubu, Tpu ve Pvc endüstriyel emiş hortumları grubu, ALÜMİNYUM FLEXIBLE havalandırma kanalları grubu, havalandırma kanalları aksesuar grubu, serigrafi ve tampon baskı grubu ve metal üstü plastik kaplama bulunmaktadır.

 • Yalıtım Ürünleri

  1985 yılında taahhüt faaliyetleriyle ticaret hayatına başlayan ODE, 1998 yılında Türkiye’nin en çok ihtiyaç duyduğu alanlardan birine yönelerek YALITIM sektöründe ilerleme kararı aldı. 1990 yılında ithalatçı, 1996 yılında ise üretici kimliğine kavuşan ODE; Yapı ve HVAC olmak üzere 2 ana kategoride üretim yapmaktadır. ODE bugün 5 modern üretim tesisinde, 4 binden fazla ürün çeşidi ve uzman personeliyle yalıtım sektörünün en büyük üreticileri arasında yer almaktadır.

 • Rafyal Fanlar

  Nicotra-Gebhardt Avrupa’da ve dünyada en çok marka bilinirliğine sahip radyal fan üreticilerinden biridir. Tanınmış fan üreticileri arasında inovatif, yüksek verimli ürün üretimi ve uzun ömürlü kullanılan ürünleri ile bilinmektedir. Başlıca fan grupları; EC motorlu fanlar, PLUG fanlar, EX-PROOF fanlar, Kasnak kayışlı SANTRİFÜJ fanlar, Direk AKUPLE fanlar

 • Dış Cephe Kaplama Sistemleri

  Eryap Grup, 2001 yılından bu yana, 150.000 m²’yi aşan 3 üretim tesisinde; dış cephe kaplama sistemleri, ısı, su, ses ve yangın yalıtım malzemeleri ve polimer kapı ve pencere sistemleri üretimi gerçekleştirmektedir. Isı, ses ve yangın yalıtımı sağlayan TAŞ YÜNÜ üretimine başlayan Eryap Grup, bu yeni ürünüyle de sektörde lider bir marka yaratma adına güçlü bir adım atmıştır.

 • Endüstriyel Havalandırma Sistemleri

  Bugün Vortice, genel olarak konut, ticari ve endüstriyel havalandırma ve hava taşıma sektörlerinde, kendi bağlı kuruluşları veya dünya genelinde 90’dan fazla ülkede yerel bayiler aracılığıyla faaliyet gösteren çok uluslu bir gruptur. KONUT TİPİ FANLAR, KANAL TİPİ FANLAR, ÇATI TİPİ FANLAR başlıca üretim grupları arasındadır.